Województwo Skład rady

Woj. Dolnośląskie

  1. Krzysztof Tenerowicz  Przewodniczący Rady
  2. Zbigniew Cirko  
  3. Józef Kos
  4. Franciszek Kopeć
  5. Mieczysław Perlak
  6. Mirosław Spychalski
  7. Jerzy Langer
Woj. Kujawsko-Pomorskie
  1. Zbigniew Nowek Przewodniczący Rady
  2. Jan Wyrowiński
  3. Michał Leszczyc-Grabianka
  4. Dariusz Jaworski
  5. Jerzy Przybylski
  6. Jan Raczycki
Woj. Lubelskie
  1. Krzysztof Choina Przewodniczący Rady
  2. Mieczysław Bartoń
  3. Kazimierz Bachanek
  4. Józef Godlewski
  5. Tomasz Kraszewski
  6. Józef Michalczyk
  7. Bernard Nowak
  8. Marek Pasieczny
  9. Janina Szymajda

Woj. Lubuskie

 

  1. Maciej Jankowski - p.o. Przewodniczącego Rady
  2. Aleksander Cholewa
  3. Tadeusz Horbacz
  4. Andrzej Perlak
  5. Ryszard Szablowski
  6. Edward Lipiec
  7. Kazimierz Hukiewicz
  8. Waldemar Rusakiewicz
  9. Zbigniew Bodnar

Woj. Łódzkie

 

  1. Andrzej Słowik Przewodniczący Rady
  2. Krzysztof Frątczak
  3. Henryk Marczak
  4. Marek Michalik
  5. Marian Miszalski
  6. Piotr Morta
  7. Zdzisław Dudek
  8. Wiesław Urbański
  9. Piotr Jaworski

Woj. Małopolskie

 

  1. Ryszard Majdzik Przewodniczący Rady
  2. Piotr Hlebowicz
  3. Krzysztof Bzdyl
  4. Janusz Januszewski
  5. Antoni Lis
  6. Stanisław Brzeźniak
  7. Zdzisław Szczur
  8. Andrzej Szkaradek
  9. Jacek Antoni Smagowicz

Woj. Mazowieckie

 

  1. Alina Cybula-Borowińska  Przewodnicząca Rady
  2. Janusz Olewiński
  3. Wiesław Mizerski
  4. Andrzej Chyłek
  5. Jarosław Guzy
  6. Andrzej Snarski
  7. Sławomir Kajetan Karpiński
  8. Krzysztof Lancman
  9. Paweł Kołkiewicz
Woj. Opolskie
  1. Bogusław Bardon Przewodniczący Rady
  2. Zdzisław Bernacki
  3. Zbigniew Bitka
  4. Kazimierz Hulboj
  5. Marek Stelmach
  6. Krzysztof Kowalewski
  7. Jacek Szumański
Woj. Podkarpackie
  1. Marian Krztoń Przewodniczący Rady
  2. Adam Kantor
  3. Jan Kot
  4. Henryk Kozik
  5. Mieczysław Liber
  6. Janusz Trybus
  7. Kazimierz Poniatowski
  8. Adam Śnieżek
  9. Tadeusz Trelka

Woj. Podlaskie

 

  1. Stanisława Józefa Korolkiewicz Przewodnicząca Rady
  2. Lech Feszler
  3. Jerzy Antoni Jamiołkowski
  4. Cezary Antoni Nowakowski
  5. Janusz Witold Skowroński
  6. Teresa Steckiewicz
  7. Stanisław Marian Marczuk
  8. Kazimierz Henryk Leszczyński
Woj. Pomorskie
  1. Andrzej Osipów – Przewodniczący Rady
  2. Roman Dambek
  3. Stanisław Fudakowski
  4. Barbara Hejcz
  5. Anna Stawicka-Kołakowska
  6. Izabella Lipniewicz
  7. Edward Műller
  8. Magdalena Czachor
  9. Roman Zwiercan
Woj. Śląskie
  1. Andrzej Rozpłochowski – Przewodniczący Rady
  2. Eugeniusz Karasiński
  3. Zbigniew Klich
  4. Przemysław Miśkiewicz
  5. Grzegorz Opala
  6. Alojzy Pietrzyk
  7. Anna Rakocz
  8. Andrzej Sikora
  9. Sławomir Czyż
Woj. Świętokrzyskie
  1. Paweł Perchel – Przewodniczący Rady
  2. Edward Dudek
  3. Jerzy Stopa
  4. Waldemar Bartosz
  5. Helena Obara
  6. Władysław Rutkiewicz
  7. Marian Lasek
Woj. Warmińsko-Mazurskie
  1. Władysław Kałudziński – Przewodniczący Rady
  2. Tadeusz Lubaszewski
  3. Tadeusz Chmielewski
  4. Stefan Śnieżko
  5. Wojciech Ciesielski
  6. Wiesław Pietraszewski
  7. Marek Przybysz
  8. Tomasz Kosior
  9. Marek Jaskuła
Woj. Wielkopolskie
  1. Barbara Napieralska Przewodnicząca Rady
  2. Waldemar Handke
  3. Szymon Łukasiewicz
  4. Janusz Pałubicki
  5. Zenon Wechmann
  6. Maciej Musiał
  7. Andrzej Radke
Woj. Zachodniopomorskie
  1. Leszek Duklanowski – Przewodniczący Rady
  2. Grzegorz Durski
  3. Paweł Piotr Barański
  4. Tadeusz Wołyniec
  5. Wojciech Woźniak
  6. Edmund Bilicki
  7. Mieczysław Ustasiak
  8. Agnieszka Dąbrowska
  9. Jerzy Sekuła